Al-Namuri Threads to hurtowy dostawca przeplatanych tkanin żakardowych, 100% poliester, 130 g/m², 160 cm. Idealna na mundury, podszewki i odzież sportową. Skontaktuj się z nami w sprawie zamówień hurtowych.
Dane techniczne
| Kompozycja | 100% poliester |
| Dane techniczne | 100D/12V DTI |
| waga | 130gsm |
| oferta | 8cm |
| Technicy | Druk sublimacyjny |
| Marka | Przędza tygrysia, przędza tygrysia lub niestandardowe logo |
| Opakowanie | 22 kg/rolka lub 25 kg/rolka |
| MOQ | 500 kg/kolor |