Al-Namuri Threads, %100 polyester, 130 g/m², 160 cm jakarlı dokuma kumaşların toptan tedarikçisidir. Üniformalar, astarlar ve spor giyim için mükemmeldir. Toptan siparişleriniz için bizimle iletişime geçiniz.
Özellikler
| Kompozisyon | %100 polyester |
| Özellikler | 100D/12V DTI |
| ağırlık | 130gsm |
| bir teklif | 8 cm |
| Teknisyenler | Süblimasyon baskı |
| Marka | Kaplan ipliği, kaplan ipliği veya özel logo |
| Ambalajlama | 22 kg/rulo veya 25 kg/rulo |
| Adedi | 500 kg/renk |