Al-Namuri Threads - оптовий постачальник жакардових переплетених полотен, 100% поліестер, 130 г/м², 160 см. Ідеально підходить для форми, підкладки та спортивного одягу. Для оптових замовлень звертайтеся до нас.
Технічні характеристики
| Композиція | 100% поліестер |
| Технічні характеристики | 100D/12V DTI |
| вага | 130 г/кв.м |
| пропозиція | 8 см |
| Техніки | Сублімаційний друк |
| Бренд | Тигрова пряжа, тигрова пряжа або логотип на замовлення |
| Упаковка | 22 кг/рулон або 25 кг/рулон |
| MOQ | 500 кг/колір |