Al-Namuri Threads jakkardli interwoven matolarning ulgurji yetkazib beruvchisi, 100% polyester, 130 g/m², 160 sm. Uniformalar, astarlar va sport kiyimlari uchun juda mos keladi. Ulgurji buyurtmalar uchun biz bilan bog'laning.
Texnik xususiyatlari
| Tarkibi | 100% polyester |
| Texnik xususiyatlari | 100D/12V DTI |
| Og'irligi | 130gsm |
| Ko'rsatish | 8 sm |
| Texniklar | Sublimatsiya bosib chiqarish |
| Brend | Tiger ip, yo'lbars ip yoki maxsus logotip |
| Qadoqlash | 22 kg / rulo yoki 25 kg / rulo |
| MOQ | 500 kg / rang |