Włóknina podszewkowa z przędzy tygrysiej zapewnia przyjazne dla środowiska, oddychające wsparcie i dużą trwałość, zapewniając łatwość użytkowania i długotrwałe zachowanie kształtu.
Dane techniczne
| imię | Powietrze stabilizuje włókninę |
| Tworzywo | 100% poliester |
| oferta | <210cm |
| waga | 30-160g/m2 |
| kolor | Czarno-biały |
| Dostawa na czas | W ciągu 15-25 dni po otrzymaniu płatności |
| Opakowanie | 50 m/rolka lub 100 m/rolka z workiem PE lub workiem PE + workiem plecionym |
| Minimalne zamówienie | 1000kg/kolor |