Tiger ipli to'qilmagan astarli mato ekologik toza, nafas oladigan qo'llab-quvvatlash va mustahkam chidamlilikni ta'minlaydi, foydalanish qulayligi va uzoq muddatli shaklni saqlashni ta'minlaydi.
Texnik xususiyatlari
| Ism | Havo to'qilmagan matoni barqarorlashtiradi |
| Material | 100% polyester |
| Ko'rsatish | <210 sm |
| Og'irligi | 30-160 g/m2 |
| Rang | Qora va oq |
| O'z vaqtida yetkazib berish | To'lovni olgandan keyin 15-25 kun ichida |
| Qadoqlash | 50 m / rulon yoki PE sumkasi yoki pe to'rva + o'ralgan sumka bilan 100 m / rulo |
| Minimal buyurtma | 1000kg / rang |