Tiger iplikli dokunmamış astar kumaş, çevre dostu, nefes alabilen destek ve güçlü dayanıklılık sağlayarak kullanım kolaylığı ve uzun süreli şekil koruma sağlar.
Özellikler
| isim | Hava, dokunmamış kumaşı stabilize eder |
| Malzeme | %100 polyester |
| bir teklif | <210 cm |
| ağırlık | 30-160g/m2 |
| renk | Siyah ve beyaz |
| Zamanında teslimat | Ödeme alındıktan sonra 15-25 gün içinde |
| Ambalajlama | PE torba veya PE torba + örgülü torba ile 50m/rulo veya 100m/rulo |
| Minimum sipariş | 1000kg/renk |