Firma Al-Namuri Threads dostarcza surowce do produkcji włóknin polipropylenowych, włóknin chemicznie przędzonych, tkanin antystatycznych, tkanin wodoodpornych lub UV SMS/SPS.
Dane techniczne
| imię | Uniwersalna włóknina chemiczna z nadrukiem diamentowym |
| oferta | 8cm |
| waga | 30g/m2 |
| kolor | kolor |
| Dostawa na czas | W ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
| Opakowanie | 50 m/rolka lub 100 m/rolka z workiem PE lub workiem PE + workiem plecionym |
| Stosowanie | Opakowania, artykuły medyczne itp. |
| Minimalne zamówienie | 1000kg/kolor |