Al-Namuri Threads kompaniyasi polipropilendan yigirilgan matolar, kimyoviy yigirilgan matolar, antistatik matolar, suv o'tkazmaydigan yoki UV SMS/SPS matolarini ishlab chiqarish uchun xom ashyo bilan ta'minlaydi.
Texnik xususiyatlari
| Ism | Ko'p maqsadli to'qilmagan kimyoviy olmosli bosma mato |
| Ko'rsatish | 8 sm |
| Og'irligi | 30 g/m2 |
| Rang | Rang |
| O'z vaqtida yetkazib berish | To'lovni olgandan keyin 3 kun ichida |
| Qadoqlash | 50 m / rulon yoki PE sumkasi yoki pe to'rva + o'ralgan sumka bilan 100 m / rulo |
| Foydalanish | Qadoqlash, tibbiy buyumlar va boshqalar. |
| Minimal buyurtma | 1000kg / rang |