Al-Namuri Threads Company, polipropilen eğrilmiş dokunmamış kumaşlar, kimyasal olarak eğrilmiş dokunmamış kumaşlar, anti-statik kumaşlar, su geçirmez veya UV SMS/SPS kumaşların üretimi için hammadde sağlamaktadır.
Özellikler
| isim | Çok amaçlı dokunmamış kimyasal elmas baskı kumaşı |
| bir teklif | 8 cm |
| ağırlık | 30g/m2 |
| renk | renk |
| Zamanında teslimat | Ödeme alındıktan sonraki 3 gün içinde |
| Ambalajlama | PE torba veya PE torba + örgülü torba ile 50m/rulo veya 100m/rulo |
| Kullanım | Ambalaj, tıbbi malzeme vb. |
| Minimum sipariş | 1000kg/renk |