Super Poly Fabric Catalogs and Super Poly Fabric Manufacturers - Super Poly Fabric Manufacturers, Exporters and Suppliers from China
Specifications
| Name | Super poly |
| Material | 100% polyester |
| Specifications | 68D*75D |
| Weight | 260g/m2 |
| Show | 8 cm |
| Color | As attached or customized upon request |
| Usage | Bag, bedding, clothes, lining, sofa, shirt, wedding |
| Minimum order | 300kg/color |
| Packaging | 25kg/roll |
| Delivery on time | 10~20days after deposit confirmation |