Süper Poli Kumaş Katalogları ve Süper Poli Kumaş Üreticileri - Çin'den Süper Poli Kumaş Üreticileri, İhracatçıları ve Tedarikçileri
Özellikler
| isim | Süper poli |
| Malzeme | %100 polyester |
| Özellikler | 68D*75D |
| ağırlık | 260g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| renk | Talep üzerine eklenmiş veya özelleştirilmiş olarak |
| Kullanım | Çanta, yatak takımı, kıyafet, astar, kanepe, gömlek, düğün |
| Minimum sipariş | 300kg/renk |
| Ambalajlama | 25kg/rulo |
| Zamanında teslimat | Mevduat onayından sonra 10 ~ 20 gün |