Katalogi tkanin Super Poly i producenci tkanin Super Poly - Producenci, eksporterzy i dostawcy tkanin Super Poly z Chin
Dane techniczne
| imię | Super poli |
| Tworzywo | 100% poliester |
| Dane techniczne | 68D*75D |
| waga | 260g/m2 |
| oferta | 8cm |
| kolor | W załączeniu lub dostosowane na żądanie |
| Stosowanie | Torba, pościel, ubrania, podszewka, sofa, koszula, ślub |
| Minimalne zamówienie | 300kg/kolor |
| Opakowanie | 25kg/rolka |
| Dostawa na czas | 10 ~ 20 dni po potwierdzeniu wpłaty |