Super Poly mato kataloglari va super poli mato ishlab chiqaruvchilari - Xitoydan super poli mato ishlab chiqaruvchilar, eksport qiluvchilar va etkazib beruvchilar
Texnik xususiyatlari
| Ism | Super poli |
| Material | 100% polyester |
| Texnik xususiyatlari | 68D*75D |
| Og'irligi | 260 g/m2 |
| Ko'rsatish | 8 sm |
| Rang | Ilova qilingan yoki so'rov bo'yicha moslashtirilgan |
| Foydalanish | Sumka, to'shak, kiyim-kechak, astar, divan, ko'ylak, to'y |
| Minimal buyurtma | 300 kg / rang |
| Qadoqlash | 25 kg / rulo |
| O'z vaqtida yetkazib berish | Depozit tasdiqlanganidan keyin 10 ~ 20 kun |