Tkaniny Oxford świetnie nadają się na torby takie jak tornistry szkolne, torby reklamowe, torby na pranie, plecaki, torby na laptopa, wózki, prześcieradła, poduszki, śpiwory, pokrowce na odzież, meble, artykuły dekoracyjne do domu itp.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% poliester |
| ryba | 0,52 mm |
| waga | 410g/m2 |
| oferta | 8cm |
| technologia | Materiały PCV |
| kolor | Dostępna jest karta kolorów |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| MOQ | MOQ: 5000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla obszarów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia: 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |