Oxford kumaşları okul çantaları, promosyon çantaları, çamaşır çantaları, sırt çantaları, dizüstü bilgisayar çantaları, bebek arabaları, çarşaflar, yastıklar, uyku tulumları, giyim kılıfları, mobilya, ev dekorasyonu vb. çantaların yapımı için mükemmeldir.
Özellikler
| Madde | %100 polyester |
| balık | 0,52 mm |
| ağırlık | 410g/m2 |
| bir teklif | 8 cm |
| teknoloji | PVC malzemeler |
| renk | Renk kartı mevcuttur |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 5000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payı yüksek olan bölgeler için not: Batı Afrika: 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |