Oksford matolari maktab sumkalari, reklama sumkalari, kir yuvish uchun sumkalar, ryukzaklar, noutbuklar uchun sumkalar, aravachalar, choyshablar, yostiqlar, uxlash uchun sumkalar, kiyim-kechak qoplamalari, mebellar, uy bezaklari va boshqalarni tayyorlash uchun juda mos keladi.
Texnik xususiyatlari
| Maqola | 100% polyester |
| baliq | 0,52 mm |
| vazn | 410 g/m2 |
| taklif | 8 sm |
| texnologiya | PVX materiallari |
| rang | Rangli karta mavjud |
| Qadoqlash | 50 m / rulon |
| MOQ | MOQ: 5000m/rang MOA: $3000 (Mahsulot turlari boʻyicha cheklov yoʻq) Bozor ulushi yuqori boʻlgan hududlar uchun eslatma: Gʻarbiy Afrika: $5000 |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |