Wysokiej jakości tkanina z przędzy tygrysiej, gramatura 1150g/m², grubość 0,9mm, powlekana PCV, dostępna luzem. Super gęstość (30x30mm) odpowiednia do basenów i pontonów. Bezpośrednie ceny fabryczne B2B na części o dużej wytrzymałości.
Dane techniczne
| Podstawowy materiał | Poliester 1000D*1000D o wysokiej wytrzymałości |
| Gęstość sieci | 30*30/cal (tkanina o bardzo wysokiej gęstości) |
| waga | 1150GSM |
| oferta | 1,5 m - 3,0 m |
| grubość | 0,9 mm |
| Wykończenie powierzchni | Genialny |
| Opakowanie | 50m/rolka |
| Minimalne zamówienie | 1800 m |