Yüksek kaliteli kaplan iplik kumaşı, 1150g/m², 0,9mm kalınlık, PVC kaplamalı, toplu olarak mevcuttur. Yüzme havuzları ve şişme botlar için uygun süper yoğunluk (30x30mm). Ağır hizmet parçaları için B2B fabrika doğrudan fiyatlandırması.
Özellikler
| Temel kumaş | Yüksek mukavemetli 1000D*1000D polyester |
| Ağ yoğunluğu | 30*30 / inç (ultra yüksek yoğunluklu kumaş) |
| ağırlık | 1150GSM |
| bir teklif | 1,5 m - 3,0 m |
| kalınlık | 0,9 mm |
| Yüzey kalitesi | Muhteşem |
| Ambalajlama | 50 m/rulo |
| Minimum sipariş | 1800m |