Yuqori sifatli yo'lbars ipli mato, 1150g / m², qalinligi 0,9 mm, PVX qoplangan, ommaviy ravishda mavjud. Suzish havzalari va shishiriladigan qayiqlar uchun mos bo'lgan super zichlik (30x30 mm). Og'ir qismlar uchun B2B zavodining to'g'ridan-to'g'ri narxi.
Texnik xususiyatlari
| Asosiy mato | Yuqori chidamlilik 1000D * 1000D polyester |
| Tarmoq zichligi | 30 * 30 / dyuym (ultra yuqori zichlikdagi mato) |
| Og'irligi | 1150 GSM |
| Ko'rsatish | 1,5 m - 3,0 m |
| Qalinlash | 0,9 mm |
| Yuzaki ishlov berish | Ajoyib |
| Qadoqlash | 50 m / rulon |
| Minimal buyurtma | 1800 m |