Interfejs Elnamoury Fusion Collar Interface jest stosowany w kołnierzykach i mankietach koszul, zapewniając niezbędną sztywność i trwałość, aby zachować ich kształt i strukturę.
Dane techniczne
| Artykuł | 100% bawełna |
| Dane techniczne | 21 s*21 s 60*56 |
| waga | 170g/m2 |
| oferta | 36", 44" |
| Wyczucie dłoni | Twardy (8505HF) |
| Klej w proszku | HDPE |
| kolor | Biały, czarny, szary itp. |
| temperatura | 160-175 ℃ |
| ciśnienie | 3,0-3,5 kg/metr sześcienny |
| Opakowanie | 100 m/rolka |
| MOQ | MOQ: 3000 m/kolor MOA: 3000 USD (bez ograniczeń dotyczących typów produktów) Uwaga dla regionów o dużym udziale w rynku: Afryka Zachodnia (z wyjątkiem Ghany): 5000 USD |
| Certyfikaty | Certyfikat OEKO-TEX® |