Elnamoury Fusion Collar Interface ko'ylak yoqalari va manjetlarida qo'llaniladi, bu ularning shakli va tuzilishini saqlab qolish uchun muhim qattiqlik va chidamlilikni ta'minlaydi.
Texnik xususiyatlari
| Maqola | 100% paxta |
| Texnik xususiyatlari | 21s*21s 60*56 |
| Og'irligi | 170 g/m2 |
| Ko'rsatish | 36", 44" |
| Qo'l tuyg'usi | Qattiq (8505HF) |
| Yelim kukuni | HDPE |
| Rang | Oq, qora, kulrang va boshqalar. |
| harorat | 160-175 ℃ |
| bosim | 3,0-3,5 kg / kubometr |
| Qadoqlash | 100 m / rulon |
| MOQ | MOQ: 3000m/rang MOA: $3000 (Mahsulot turlari boʻyicha cheklov yoʻq) Bozor ulushi yuqori boʻlgan hududlar uchun eslatma: Gʻarbiy Afrika (Ganadan tashqari): $5000 |
| Sertifikatlar | OEKO-TEX® sertifikati |