Elnamoury Fusion Yaka Arayüzü, gömlek yakalarında ve manşetlerinde kullanılarak şekil ve yapılarını korumak için gerekli sağlamlığı ve dayanıklılığı sağlar.
Özellikler
| Madde | %100 pamuk |
| Özellikler | 21s*21s 60*56 |
| ağırlık | 170g/m2 |
| bir teklif | 36", 44" |
| El hissi | Sert (8505HF) |
| Tutkal tozu | HDPE |
| renk | Beyaz, siyah, gri vb. |
| sıcaklık | 160-175°C |
| basınç | 3,0-3,5 kg/metreküp |
| Ambalajlama | 100 m/rulo |
| Adedi | Adedi: 3000 m/renk MOA: 3000 ABD Doları (Ürün türlerinde sınırlama yoktur) Pazar payı yüksek olan bölgeler için not: Batı Afrika (Gana hariç): 5000 ABD Doları |
| Sertifikalar | OEKO-TEX® sertifikalı |